fbpx

Podporte nás

Podporte vzdelávanie pedagogických lídrov – učiteľov, ktorí sa neboja na sebe pracovať, niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia a ísť si za svojou víziou zlepšovania triednej, školskej komunity alebo systému školstva celkovo. Podporte budúcnosť vzdelávania na Slovensku!

Možnosti podpory

1. Venujte nám finančný dar

Číslo bankového účtu: 29 4500 4296/1100 (Tatra banka a.s.)
IBAN: SK44 1100 0000 0029 4500 4296
BIC (SWIFT): TATRSKBX
Variabilný symbol: 99992017

Poznámky: Do správy pre prijímateľa pri bankovom prevode prosím uveďte “Dar pre Komenského inštitút”. Ak potrebujete vystaviť darovaciu zmluvu, kontaktujte nás na info@zivica.sk, prosím.

2. Podporte finančným darom účasť zaujímavých osobností na pôde Komenského inštitútu.

Podporte zaujímavého prednášajúceho.
Zaujala Vás nejaká osobnosť a chceli by ste jej prednášku počuť v rámci Komenského inštitútu? Pošlite nám svoj tip na komenskehoinstitut@zivica.sk a my ju k nám pozveme.

Podporte podujatie Komenského inštitútu.
Podporte finančným darom zorganizovanie workshopu niektorej z prednášajúcich osobností.

3. Venujte nám 2% z Vašej dane.

Ak chcete podporiť činnosť Centra environmentálnej a etickej výchovy Živica, ktorá je zriaďovateľom Komenského inštitútu, venujte nám 2% z vašich daní.

Podpora cez mechanizmus asignácie dane z príjmu vás nič nestojí. Viac informácií nájdete tu. (http://2-percenta.zivica.sk/) Ak Vás náš projekt zaujal a chceli by ste sa dozvedieť viac alebo nám pomôcť iným spôsobom, potešíme sa, ak nám napíšete na komenskehoinstitut@zivica.sk.